kleteckova

Prodej obchodního prostoru s bytem 250 m²

Velké Meziříčí, okres Žďár nad Sázavou

Kornun za m²
0
Zastavěná
0
Českých korun
0
Užitná plocha
0

Fotogalerie nemovitosti

Exkluzivní prodej historického domu v srdci Velkého Meziříčí.

Hledáte jedinečnou nemovitost kombinující bydlení a podnikání v top lokalitě? Představuji vám nádherný novogotický dům přímo na náměstí v centru Velkého Meziříčí.

Dům prošel citlivou rekonstrukcí v roce 2003, která zachovala původní architektonické prvky jako klenby a trámové stropy. Zároveň poskytuje veškerý moderní komfort – bytová jednotka 2+kk (90 m2 + balkon) je po kompletní rekonstrukci s novým ústředním topením, stylovou dlažbou a vitrážovými okny.

V přízemí se nachází komerční prostory (75 m2) se samostatným vchodem, ideální pro vaše podnikání. V současnosti je zde nájemník provozující prodej a servis výpočetní techniky, který má pronajatý celý prostor.

Obrovský potenciál skrývá připravený projekt na rozšíření domu o 3 další podlaží. Získáte tak 180 m2 nových prostor pro bydlení či podnikání.

Kromě reprezentativních prostor v domě oceníte i rozsáhlé sklepy a zcela novou střechu z kvalitních materiálů.

Dům je připraven jak pro pohodlné bydlení, tak pro vaše podnikatelské záměry – restauraci, penzion, obchod či galerii.

Využijte jedinečné příležitosti získat tento skvost v srdci Velkého Meziříčí. Nemovitost s obrovským potenciálem čeká na nového majitele, který ocení krásu historie a zároveň moderní pojetí bydlení a podnikání.

Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Využijte jedinečnou příležitost

Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost vlastnit vysněný domov pro vaši rodinu. Zavolejte a domluvte si prohlídku, jsem připravena zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám s případným financováním této nemovitosti.

Těším se na vás a věřím, že tento rodinný dům splní všechna vaše očekávání a stane se vaším novým domovem.

Kontaktujte mě