kleteckova

Prodej pohostinství s 2 bytovými jednotkami | 310 m², pozemek 468 m²

Švecova, Třebíč – Nové Dvory

Rozpoložení
2x 0 +1
Pozemek
0
Českých korun
0
Užitná plocha
0

Fotogalerie nemovitosti

Hledáte v Třebíči dobrou investici? Vítám Vás na ulici Švecova, kde jsem pro Vás připravila rohový dům se zavedeným pohostinstvím „U Lesíka“ s dvěma bytovými jednotkami o současné dispozici 2+1.

 

V suterénu domu se nachází vyhlášené pohostinství se zastřešenou venkovní zahrádkou o kapacitě 35 míst, vnitřní prostor se skládá ze sálu s výčepem, kuchyně a salonku se šipkami, kde se odehrávají turnaje JMOŠS každou sobotu a v neděli liga (celková kapacita 50 míst), sociální zařízení, skladové prostory a sklep.

 

V přízemí domu je první bytová jednotka 2+1 o velikosti 89 m2. Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny a samostatným WC. Byt má také prostornou terasu, která je ideální pro relaxaci nebo grilování.

 

Byt v prvním patře má také dispozici 2+1 a rozlohu 87 m². Skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny a samostatného WC. Byt má balkón, který nabízí výhled na město.

 

Oba byty jsou v dobrém stavu a nevyžadují žádné větší investice. Jsou ideální pro mladou rodinu, pár nebo jednotlivce, kteří hledají prostorné a pohodlné bydlení v klidné, a přesto frekventované části města nedaleko centra, jsou také vhodné pro pronájem skupině dělníků, kapacita je okolo 10 osob.

 

Nemovitost je vybavena obecním vodovodem, kanalizací, plynem, elektřinou 230/400 V, rovnou plechovou střechou, novými plastovými okny včetně vstupních vchodových dveří. Podlahy plovoucí, dlažba, beton.

 

Zahrada je rovinatá s okrasnými stromy, krbem a udírnou pro grilování různých pokrmů pro hosty. Na zahradu je přístup také z ulice v zadní části domu.

 

Celková plocha pozemku je 468 m2 a užitná 310 m2.

 

Současný roční čistý zisk je okolo miliónu pouze z pohostinství, další možnost výdělku je ze dvou bytových jednotek.

Nemovitost velice doporučuji. Má své stálé hosty a nabízí mnoho možností pro výdělek. Rychlá návratnost investice je zaručena.

Využijte jedinečnou příležitost

Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost vlastnit vysněný domov pro vaši rodinu. Zavolejte a domluvte si prohlídku, jsem připravena zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám s případným financováním této nemovitosti.

Těším se na vás a věřím, že tento rodinný dům splní všechna vaše očekávání a stane se vaším novým domovem.

Kontaktujte mě