kleteckova

Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 555 m²

Bohdalov, okres Žďár nad Sázavou

Rozpoložení
0 +1
Pozemek
0
Českých korun
0
Užitná plocha
0

Fotogalerie nemovitosti

Hledáte klidné bydlení v krásné přírodě s dobrou občanskou vybaveností a dostupností? Pak pro vás mám jedinečnou příležitost. Představuji vám rodinný dům v městysi Bohdalov v kraji Vysočina, který je obklopen nádhernými lesy a rybníky.

 

Bohdalov je malebný městys s bohatou historií a krásnou přírodou. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost, jako je mateřská a základní škola, obchod, pošta, zdravotní středisko a restaurace. V okolí městyse je mnoho turistických tras a cyklostezek, které vás zavedou do kouzelných zákoutí vysočinské přírody.

 

Dům o současné dispozici 2+1 s užitnou plochou 80 m2 skrývá obrovský potenciál. V roce 2005 prošla nemovitost částečnou rekonstrukcí, při které byla byla provedena rekonstrukce střechy a instalována plastová okna. Hlavní dveře jsou zcela nové. Srdcem domu jsou kachlová kamna v kuchyni na tuhá paliva, která vytváří nezaměnitelnou atmosféru domova.

Nemovitost je nyní ve stavu před rekonstrukcí, což vám dává jedinečnou možnost přizpůsobit si ji podle vlastních představ a potřeb. Můžete rozšířit dispozici a vytvořit si tak prostorný domov pro celou rodinu.

 

K domu náleží rozlehlá zahrada o rozloze 279 m2, která poskytuje dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci i pěstování vlastních plodin. Celková plocha pozemku činí 555 m2.

 

Součástí pozemku je také stodola a hospodářské stavení, které můžete využít jako dílnu, sklad nebo je přeměnit na místo pro posezení s přáteli u grilu.

 

Dům je napojen na obecní vodovod a plynovod, což zajišťuje snadnou dostupnost těchto důležitých služeb. V domě se v současné době nenachází koupelna, ale při rekonstrukci je možné ji snadno vybudovat a napojit na obecní kanalizaci. Tato úprava výrazně zvýší hodnotu a užitnost nemovitosti.

 

Tato nemovitost je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační účely. Představuje zajímavou investiční příležitost s potenciálem zhodnocení. Díky napojení na obecní sítě a možnosti vybudování koupelny se tento dům stává ještě atraktivnější volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení v krásném prostředí. Rekonstrukce vám umožní vytvořit si domov přesně podle vašich představ.

 

Zavolejte a domluvte si prohlídku, jsem připravena zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám s případným financováním této nemovitosti.

Využijte jedinečnou příležitost

Neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost vlastnit vysněný domov pro vaši rodinu. Zavolejte a domluvte si prohlídku, jsem připravena zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám s případným financováním této nemovitosti.

Těším se na vás a věřím, že tento rodinný dům splní všechna vaše očekávání a stane se vaším novým domovem.

Kontaktujte mě